Kiedy konsumenci przeglądają stronę produktu, szukają dowodu jakości i wartości.

Fotografia produktowa

 

Strona główna » Fotograf Tychy – Fotografia biznesowa | Fotografia reklamowa » Fotografia produktowa

Czy zdajesz sobie sprawę, że większość fotografii, z którymi masz do czynienia na co dzień to właśnie fotografia produktowa. Wszystkie billboardy, gazetki sklepowe, portale społecznościowe to miejsca, gdzie ta dziedzina fotografii jest bardzo często wykorzystywana. O tym jak trudno zrobić dobre zdjęcie produktu wie ten, kto chociaż raz w życiu próbował samodzielnie sfotografować przedmiot na aukcję internetową. Dobra prezentacja produktu ma duże znaczenie, a profesjonalne zdjęcie przyciągnie odbiorcę, co z pewnością ułatwi sprzedaż.

 

dlaczego zdjęcia produktowe są tak ważne?

90% informacji przekazywanych do naszego mózgu ma charakter wizualny. Bez względu na to, jak wymagający są potencjalni klienci odwiedzający stronę, w pierwszej kolejności angażowani są poprzez elementy wizualne. Dopiero później zwracają uwagę na treści pisane. Zdjęcia są kluczową częścią procesu decyzyjnego konsumenta.

Jakość zdjęcia produktu odzwierciedla wizerunek Twojej marki, tworząc magiczne, pierwsze wrażenie.

Kluczem do jak najlepszego wykorzystania pierwszego wrażenia jest przedstawienie dopracowanych, profesjonalnych obrazów, które wywołują maksymalny zachwyt klienta.

 

OFERTA O MNIE

 

Jeśli masz pytania

Zadzwoń lub napisz klikając poniżej

ZADZWOŃ NAPISZ